Ceniony numerolog Sylwester Chordecki

Sylwester Chordecki wywodzi się z Wrocławia. Urodził się ponad 30 lat temu. Jest absolwentem psychologii oraz historii sztuki. Pierwszą z dziedzin integruje w życiu zawodowym z interesami, prowadząc instruktaże personalne dla przyszłych biznesmenów i sprawując misję życiowego doradcy.

 

Za to dwie największe predyspozycje Pana Sylwestra to malowanie i astrologia. Wyjątkowo silnie zauroczył się niemal dekadę temu numerologią. Przez ten czas pommógł w likwidowaniu Egzystencjalnych kłopotów tysiącom ludzi. Poprzez odczytywanie z gwiazd, nie redukuje się do prowizorycznych oznajmień, za priorytet stawiając sobie stale konkretne, przydatne porady. Przynależy do małej grupy zaufanych współpracowników kilku rasowych portali astrologicznych i ezoterycznego kanału tv. Nie licząc wsparcia w skrajnych sytuacjach, dużo ludzi doświadcza ze strony Pana Sylwestra zaleceń motywacyjnych plus ostrzeżeń pomagających uniknąć problemów.

Sylwester Chordecki – karma, przeznaczenie plus numerologia

Sylwester Chordecki wiedzie wiele kontemplacji ezoterycznych. Asystuje w wychodzeniu z toksycznych relacji w wymiarze erotycznym oraz na gruncie towarzyskim. Pokazuje drogę uwolnienia od tak zwanych wyzyskiwaczy energetycznych, wysysających z nas energie życiowe oraz radzi w jaki sposób pozbyć się pecha. Odkrywanie siebie i medytaccje wizualne to też specjalności Sylwestra Chordeckiego. Wiele tysięcy ludzi skorzystało z jego porad egzystencjalnych i kontemplacji wiodących do polepszenia stanu zdrowia.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URI

Leave a Reply